Téma měsíce - nedostatek slunečního svitu

 

zima-uvodni2.jpgJestli slunce bude svítit nebo ne, neovlivníme. Ale možná málokdo z nás ví, že častá únava v zimním období souvisí kromě slunečního záření i se zanešením organismu. V zimě totiž spoleháme často na konzervované suroviny, zeleninu a ovoce z hypermarketů, u nichž nejenže těžko hledáme chuť, ale ještě hůře bychom v nich našli základní stavební kameny pro tělo - vitamíny, minerály, stopové prvky a pod.

Čím to je?

Mnoha vlivy od snahy producentů vypěstovat zeleninu a ovoce co nejrychleji a s co nejmenšími náklady - pokud možno tak, aby ovoce a zelenina co nejlépe vypadala.

Pak už nám jenom zbývá odjet k moři, stravovat se přímořským jídlem, pobývat tam na slunci a jíst čerstvé ovoce, zeleninu a ryby.

Mimochodem - nedostatek mořských ryb v našem jídelníčku je dalším známým faktem. Je známo, že lidé jedli dříve ryby až 3x týdně. Kyseliny v rybím tuku jsou nezbytné pro správnou výživu mozku a prevenci srdečně-cévních chorob.

Ale kdo z nás si může dovolit odjet k moři?

Jaké tedy zbývá řešení nám středoevropanům?

Je třeba doplnit to, co nám chybí doplněním stravy a vyčištěním organismu.

A to je způsob, jak v naší poradně zdraví pomáháme v zimě a na jaře klientům:

  • podpořit přirozenou imunitu organismu - předcházení chřipkám
  • zajistit dostatečný přísun stavebních kamenů pro tělo - seberegenerace v období bez čerstvého ovoce a zeleniny
  • doplnit látky pro výživu mozku - místo ryb 3x/týden
  • předcházet kardio-vaskulárním chorobám
  • vyčistit organismus - více energie, lepší vstřebávání stavebních kamenů z potravin - větší odolnost vůči chorobám


Pro náš poradenský servis zdarma nás kontaktujte formulářem níže

(např. josef.novak@seznam.cz) 

Následují ohlasy našich klientů

 

Mí tři synové používají produkty Poradny zdraví-  každý den 4 tabletky. Dokonce se na ně velmi těší. Po úklidu pokojíčku dostávají vitamínky-bonbónky :) Podstatné však je, že už více jak rok neměli ani teplotu. Vzkaz pro všechny maminky, prosím přepošlete dál...Jen si spočítejte kolik zbytečností se dětem koupí během jednoho měsíce. U mne babička a dědeček dětem kupují tyto bonbónky místo sladkostí. A to, že jsou kluci zdraví, vidí sami ! :) Lucie K.


Dobrý den všem! Mohla bych tu popsat své zkušenosti s produkty, také patřím k těm velmi spokojeným, ale pro mne je velmi důležité,jak pomohly mým dětem. Jednak jsme druhou polovinu zimy prošli bez chřipek a horeček (jen sem tam nějaká ta nudle byla :-) ) a to, jak jistě tušíte, díky produktům Poradny zdraví. Prní polovinu zimy jsem o nich ještě nevěděla! Eva N.


Moje zkušenost s produkty Poradny zdraví. Jelikož nemám žádné problémy s očima, brala jsem produkty Poradny zdraví denně -jako prevenci. V březnu jsem měla 3 týdny suchý kašel , který mě probouzel každý den ve 4 ráno. Po týdnu jsem si nasadila ACC a poslézé Erdomed a nic mi nezabíralo. Říkala jsem si - to přece není možné? Mám výborné zkušenosti a už jsem pomohla tolika lidem. V sobotu 15.3. jsem odjela do Prahy na školení, kde jsem se zeptala pana doktora, co si mám nasadit. Jednoznačně mi doporučil produkty. Obsahují Schizandru čínskou, která podporuje dýchání a pomáhá při léčbě kašle s dušností. Moc jsem tomu nevěřila...Za 2 dny bylo opravdu po kašli a tak mám další dobrou zkušenost s produkty Poradny zdraví - nyní je neberu jen jako prevenci, ale i kvůli Beta- karotenu (10mg),který je výborným doplňkem pro letní dny. Hana S.


Vynikající zkušenosti máme produkty Poradny zdraví. Vnoučata, která dříve byla minimálně dvakrát do měsíce nemocná, a několikrát za rok musela brát antibiotika, od té doby, co berou tyto produkty, nemocná nebyla. Když se kolem nich ochomýtne nějaký bacil, mají příznaky lehké chřipky maximálně jeden večer, ale druhý den fungují normálně, jdou do školky. Kluci nebyli nemocní už čtyři měsíce, což je malý zázrak. Podobné zkušenosti má moje kamarádka s imunitou své dcerky. Ta měla šňůru nepříjemných nemocí a sháněli něco, co by jí imunitu posílilo. Doporučila jsem tyto produkty - a teď se holčička drží, přestože ostatní děti kolem podléhají nemocem. Jitka F.

Moje kamarádka si stále stěžovala na neustálé nachlazení svého 5-letého syna. Navíc mu musela kupovat vlákninu a Actimel na vyprazdnění střev - při normální stravě měl neustále zácpu. Poradila jsem ji produkty Poradny zdraví - 5 tabletek denně. Po 2 týdnech užívání měl po zácpě a navíc nebyl od ledna nemocný ani nachlazený. Samozřejmě si objednává další balení nejen pro malého, ale i pro sebe na pročištění, na dodání energie a také na gynekologické problémy. Liba L.

Můj manžel užívá produkty Poradny zdraví 4 měsíce. Od listopadu nebyl nemocný a je plný energie-cítí se jak ve svých 20 letech. Užíval antibiotika skoro každé 3 měsíce  -měl časté záněty nosohltanu a kdykoliv byl kolem něho někdo nachlazený, tak on sám onemocněl. Věra D.

Produkty Poradny zdraví mi pomáhají při bolestech krku a angínách - mám pocit, že mi určitě zvyšují odolonost a imunitu. A co je nejlepší po používání produktů mám stabilní cholesterol, přestože nepoužívám léky na snížení jako dříve a cukr mi klesl z 5,2 na 4,7! Karel š.


Rád bych se podělil o další významnou zkušenost s produkty Poradny zdraví. Zcela prokazatelně (moje zkušenost a zkušenost při aplikaci v Indonesii) je schopen zvrátit počáteční stádium bolení krku a začínajícího nachlazení. Tzn. bolení krku ustoupilo během dvou hodin a při užívání 5 až 10 tablet denně po dobu tří dnů ustoupily i příznaky počínající rýmy (důsledek tvrdé klimatizace na palubě letadla při návratu u mne a příznaky nachlazení při poklesu teplot na Bali z 34 st.C na 26 st.C u místních). Petr V.


Roky trpím při každém nachlazení zánětem nosních dutin, který mne zlobí i 2 týdny. Neuvěřitelná bolest, nemohu ani spát. Pro ty, kdo to neznají, pocit je tak nepříjemný jako by Vám někdo ucpal půlku obličeje ponožkou. Vždy jsem to musela řešit antibiotiky, kdy zánět povolil až druhý týden. Loni koncem zimy se mi zánět objevil opět. Zkusila jsem dát na rady a použila produkty Poradny zdraví. Po dvou dnech byl zánět pryč!! Začátkem ledna letošního roku, ejhle, můj starý známý zánět přišel navštívit mou levou tvář. A začal zlobit dokonce až v noci. Pro bolest jsem nedospala. Hned ráno jsem si dala produkty a večer opět. Do rána návštěva zánět odcestovala :). Naďa C.