Přestaňte plnit peněženky majitelů továren na mastičky a léky na akné! Po dlouhém trápení, slzách a nadějích se konečně, šetrně a logickým způsobem zbavte akné a zvedněte si sebevědomí, jak se to podařilo mně.
Dobrý den,

jmenuji se Libor Machan a dnes jsem již pyšný na své jméno. Ale ne vždycky tomu tak bylo. Někdy kolem 13-14 let se má nálada a vnímání sebe sama prudce změnila. Připadal jsem si méněcenný, nehezký, začal jsem se stydět a přestal si věřit. Popadlo mě, že kvůli studu a tomu, jak jsem se viděl, nebudu mít to, co všichni kluci okolo - vztah s dívkou, po které jsem toužil. Asi se ptáte, co tak strašného se mi stalo? Bylo to akné.

Moje trápení pokračovalo dál a dokonce jsem se styděl jít s tímto problémem k lékaři, i když se můj stav kůže hodně zhoršil - zejména v obličeji a na zádech a ramenou. Přesto jsem se odhodlal a šel ke kožní lékařce. S její medicínou jsem nebyl spokojený - popravdě neměla moc velký efekt. Trápil jsme se dál a myslel si, že všichni okolo měli to štěstí mít hezkou pokožku, chodit na rande, do společnosti a uvolněně se tam bavit.

Připadal jsem si provinile a nepatřičně a ptal se sám sebe, proč mne to potkalo. Bylo nepříjemné klopit při rozhovorech s ostatními zrak, často jsem dialogy ukončoval dříve než bylo třeba...

Pořád jsem doufal, že existuje nějaká možnost, nějaké řešení mého problému s akné a s tím jsem si spojoval i zlepšení mého sebevědomí. Všude bylo obrovské množství informací o akné, ale připadalo mi, že čím více toho lékaři a vědci napíší, tím vzdálenější je šance, že mi pomůžou.


"Mezi námi - řeči odborníků, jak akné funguje mi byly k ničemu. Neměl jsem potřebu být odborníkem na akné. Chtěl jsem se ho navždy zbavit."

 

Po vyzkoušení několika mastí jsem pochyboval čím dál více o výsledku. Po čase mi nešlo na mysl, proč se patlat krémy a lihem, když problém má třeba příčinu jinde - hluboko pod kůží - co když akné je pouze příznak něčeho pod povrchem. Ale měl jsem respekt k lékařským autoritám a nedovolil jsem si pochybovat o jejich metodách.


"Pak mne napadlo, co by dělali, z čeho by žili lékaři a výrobci oněch mastí, kdyby lidé neměli akné a byli zdraví."

 

Našel jsem si pár článků, jak to chodí v byznyse s léky a všechno mi bylo jasné - zejména to, že moje akné mi lékaři neodstraní, protože by si tím podřezávali větev, jestli rozumíte, jak to myslím..

Bylo mi tedy jasné, že pomoc je třeba hledat jinde. Otázka zněla: Existuje někdo, kdo léčí příčiny akné? Někdo nebo něco, co funguje zevnitř těla - pod kůží?

Tyto otázky mne přivedly až ke konečnému řešení, které bylo přírodní, šetrné, logické, šlo k příčině mého akné a hlavně je funkční.

Rozhodl jsem se o tom říct dalším stovkám a tisícům, které akné trápí, tak jako mne kdysi. Vím, jaké to je prožívat problém s akné v době, kdy je člověk v pubertě a tak moc citlivý.


Dobrou zprávou je, že se nemusíte dál trápit a financovat majitele továren na masti a léky.

 

Pokud máte dost všeho toho lékařského vysvětlování a tvrzení, že akné je problém kůže, pokud už Vás unavuje jejich chválení mastiček tak jako mne, věřte, že existuje konečné řešení pro Váš problém s akné - pro další info použijte kontaktní formulář níže:

 

(např. josef.novak@seznam.cz)